Integrovaný i.o rtg RXDC HYPERSPHERE

RXDC HyperSphere+ je rentgenový přístroj od MyRay. Využívá nejmodernější technologie a splňuje tak i nejnáročnější požadavky. RXDC je vysoce všestranný a spolehlivý rentgenový přístroj soustředěný na flexibilitu a víceúčelová nastavení nabízející přesný diagnostický potenciál. Specificky koncipovaná hlava rentgenu pro digitální rentgenové zobrazování v kombinaci s nejmenším možným ohniskem pro intraorální zobrazování (0,4mm) a možností nastavení napětí na rentgence 60,63,65kV garantuje ostrý obraz. 

Zdravý a bezpečný

RXDC s vysokofrekvenčním generátorem rentgenového záření od firmy Toshiba, významně redukuje radiační dávku. Nejvíce škodlivé měkké záření je téměř úplně eliminováno díky vysoce výkonnému generátoru. Použitím 12" čtyřhranného kolimátoru se rovněž minimalizuje exponovaný povrch těla. To zajišťuje lepší kvalitu snímku a vyšší ohled na zdraví pacienta.

Absolutní volnost obsluhy

Význačným rysem RXDC je HyperSphere technologie. Plně otočný kulový kloub je revoluční v každém směru. Rentgenová hlava se volně otáčí kolem koule tak, že je prakticky možné dosáhnout jakékoliv pozice. Automatické citlivé dotekové zařízení na zajištění/ odjištění hlavice rentgenu umožní její snadné přemístění mezi expozicemi.

Lehký a kompatibilní

RXDC je vybaven 8" rentgenovým kolimátorem úplně integrovaným do těla hlavice rentgenu. To společně se stabilními hliníkovými rameny, dělá přístroj snadno ovladatelným. RXDC je dodáván se standardním čtyřhranným kolimátorem, který prodlouží tělo hlavice o 4", celkem tedy 12" kolimace paprsku záření. Na příručním ovládacím panelu jsou zobrazeny přednastavené hodnoty expozic.

Ruční bezdrátové zařízení. Plnohodnotné ovládání odkudkoliv

Ruční bezdrátové digitální ovládací zařízení vám umožní programovat přístroj z jakéhokoliv místa ve vaši ordinaci. Není potřeba další upevnění na stěně nebo jiné řídící panely. Příjemné a snadno obsluhovatelné zařízení nabízí široký rozsah přednastavených hodnot navržených tak, aby co nejvíce usnadnily provádění expozice. Už žádné přeprogramování nebo tlačítky přeplněné ovládací panely. 


Podívejte se také na samostatný i.o RTG RXDC HYPERSPHERE


V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!