X-POD

X-pod je inovativní rtg senzor

X-pod je inovativní rtg senzor určený ke zkvalitnění diagnostické práce v zubním lékařství. Jedná se o jedinečné řešení pro rychlou diagnostiku. Získaný snímek je ihned k dispozici na dotekovém displeji. Na displeji mohou být zobrazeny až čtyři snímky současně.

X-pod pracuje samostatně

X-pod pracuje samostatně nebo může být připojen k PC. Sami se můžete rozhodnout zda získané rentgenové snímky budete ukládat na paměťové kartě (SD) nebo je ukládat do PC pomoci připojení Bluetooth či USB kabelu. X-pod je vybaven nejnovější generací intraorálního senzoru s tenkým vnějším krytem a zaoblenými rohy pro pohodlí pacienta. X-pod je napájen Li-polymer baterií, která umožňuje celodenní práci bez přerušení.

Třívrstvá senzorová technologie

Senzor je zhotoven ze tří senzorových vrstev zapouzdřených v ochranném obalu. Každá z vrstev přispívá ke kvalitnímu získání snímku.

  • Vrstva Csl. Cesium jodidový scintilátor je první z vrstev, která zachycuje rentgenový paprsek a převádí jej na viditelného světlo.
  • Vrstva FOP. Vrstva z optického vlákna chrání senzor před přímým rentgenovým průnikem, čímž umožňuje dlouhodobé používání bez zhoršení obrazové kvality. Usměrňuje tok světelného paprsku, což zajišťuje ostrost snímku.

Vrstva CMOS. Tato vrstva je snímací vrstvou. Přemění světlo do digitálního zobrazení. Je to poslední generace digitálních receptorů s buňkami o 20µm a 14bit kódováním, umožňující zobrazení 16384 odstínů šedi.

Kompletní balení X-pod obsahuje:CD se software a ovladači

  1. Sada držáků senzoru
  2. Nabíječka baterií
  3. Kabel USB 2. Prodloužení
  4. Bluetooth® přijímač do USB portu PC
  5. SD karta

Sada pro upevnění na RTG


V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!