Hy-Scan

Fosforový scanner

Digitální diagnostická technologie pro intraorální snímky s vysokým rozlišením. Vynikající kvalita digitálního obrazu v kombinaci s praktičností a cenovou dostupností tradičního filmu.

Nekompromisní jednoduchost a kvalita

Hy-Scan kombinuje nejlepší digitální diagnostickou technologii s výhodami tradičních filmových desek. Kompaktní, rychlé a jednoduché zařízení, které vytváří intraorální snímky s vysokým rozlišením pro vždy spolehlivou diagnózu. Tenké, ergonomické desky jsou snadno umístěné, celý povrch je aktivní a nabízí maximální pohodlí pacienta. Systém pro vkládání a rozpoznání desek TOUCH-FREE umožňuje snadnější skenování. Skener dokáže importovat snímek během několika sekund, což mu umožní okamžitě zobrazit na PC nebo díky speciálním APP na iPadu.

Vysoce kvalitní intraorální rentgenové snímky v každé aplikaci

Hy-Scan je ideálním nástrojem pro všechny klinické aplikace: endodoncie, protézy a implantáty, parodontiku a diagnostiku kazu. Spolehlivě poskytuje nejlepší snímky s vysokým rozlišením s rozlišením 34 pixelů / mm. Skener je kompatibilní se čtyřmi velikosti pro získání obrazových snímků (velikost 0), periapických (velikost 1), bitewing (velikost 2) a dlouhých bitewing (velikost 3) s velikostí pixelu 30μm.

Bezproblémové pořízení

Uživatelská přívětivost a maximální efektivita pracovního toku. Hy-Scan má servozesilovaný, plně automatický systém, který přijímá a skenuje zapotřebí desky, rozpozná velikost, importuje obraz do počítače a vymaže všechna data z desky, takže je okamžitě připraven Další snímání snímků.

Rychlé zobrazení obrazu

Vysoce kvalitní obraz lze importovat během několika sekund. Zařízení Hy-Scan, vybavené nejmodernější technologií, umožňuje uživatelům prohlížet ostrý obraz velmi rychle, což vede k účinné diagnostice a lepší komunikaci s pacientem.

Rychle importujte data díky připojení USB.

Uložte a zobrazte zachycené snímky v počítači pomocí diagnostického softwaru iRYS all-in-one s vhodným prohlížečem APP pro iPad nebo s jakýmkoli jiným ovládacím programem nebo prohlížečem obrázků vybaveným rozhraním TWAIN.