Zubní souprava S300

Vysoce spolehlivá digitální souprava nesená křeslem s možnosti osazení lékřského stolku šesti nástroji s horním, nebo spodním vedením hadic. Souprava obsahuje nový ovládací panel SMART TOUCH s USB a displejem s komunikací v češtině. Jeho prostřednictvím lékař ovládá a nastavuje funkce soupravy a jednotlivých nástrojů. Vnitřní pamět soupravy zahrnuje 3 různé operatéry a každému umožní individální nastavení.Sourpava je vybavena vnitřním počítačem s autodignostikou.


Lékařský stolek je umístěn na samovyvažovacím rameni s pneumatickou brzdou. Světovým patentem je volitelně instalovaná penumatická opěrka hlavy ATLAXIS.

Už v základním provedení je vybavena kompletní přípravou pro připojení nejrůznějších multimedií. ( senzor RVG, i-o- Kamerou, nebo špičkový i.o. rtg RXDC Hypersphere.)


V základním probedení je souprava vybavena:

  1. Vodní jednotkou s odnímatelným skleněným plivátkem otočným o 270 º
  2. Asistenčím stolkem pro dvě odsávací hadice a další volitelný nástroj
  3. Lékařským stolekm s 6- ti fuknčí pistolí v nerezovém provedení, modulem vzduchové světelné turbíny, modulem bezúhlíkového mikromotoru STERNWEBER i-XS3 LED ( 1000 - 40.000 ot/ - 4Ncm
  4. Křeslem Stern 300 P s univerzální opěrkou hlavy STERNWEBER a nosností až 190kg
  5. Multifunkčním ovládacím pedálem a joystickem
  6. Operační lampou VENUS PLUS ( s intenzitou světla 8- 35.000 lux)


Pro více informací o vybavení klikněte na výbava, nebo na podtržená slovaV případě dlaších dotazů nás neváhejte kontaktovat!