Polymerační lampy


Polymerační lampa T-LED

T-Led MyRay


Bezdrátová polymerační lampa s programy a příslušenstvím nabízí všestranné využití. Díky rotaci pracovní části o 180° je možné snadno dosáhnout i na problémové partie. Světlo a kloubová 180° rotace umožňují použití v přímých a úhlových režimech. Světelné emisní cykly jsou optimalizovány podle klinických doporučení, které se zaměřují na aspekty dodané energie a potřebných časů. 

Díky patentované a jedinečná rukojeti poskytuje nabízí T-LED maximální pracovní komfort. Velmi vysoká kvalita optických vláken zajišťuje homogenní intenzitu světla po celé ploše a kompletní polymeraci. V tradičních polymeračních lampách je intenzita světla nerovnoměrná a vede k částečné kompozitní polymeraci.

Tradiční polymerační lampa :intenzita světla je nerovnoměrná a může vést k částečné polymeraci

T-LED : efektivní polymerace v celém spektru světelného paprsku

T-LED má šest polymeračních programů, včetně třech programů s možností postupného startu (nové světelné emisní cykly byly optimalizovány podle klinických doporučení se silným zaměřením na množství dodané energie ve vztahu k časově minimální světelné emisi), jejichž cílem je zabránit jevům smrštění dané sloučeniny. Stručně řečeno, optimální kombinace rychlých časů pro zpracování a spolehlivých výsledků.

Nabíjecí základna umožňuje uložení polymerační lampy, její dobíjení, kontrolu stavu nabití baterie a kontrolu intenzity polymeračního paprsku.


V případě dalších dotazů náš neváhejte kontaktovat!