Zubní souprava S 320 TR


Vysoce spolehlivá digitální stacionární souprava. Vybavení lékařského stolku je možné šesti volitelnými nástroji pro horní vedení hadic Continental, spodní vedení hadic International, boční stolek Side Delivery a Hybrid Continental. Doktorské stolky jsou vybaveny barevným dotykovým displejem s komunikací v češtině FULL TOUCH MULTIMEDIA.  Jeho prostřednictvím lékař ovládá a nastavuje funkce soupravy a jednotlivých nástrojů. Vnitřní pamět soupravy umožňuje 4 operatérům individuální nastavení. Souprava je vybavena vnitřním počítačem s autodiagnostikou a zásuvkou USB. Lékařský stolek je umístěn na samovyvažovacím rameni s pneumatickou brzdou. Na vodní jednotce je odnímatelné, volitelně motorizované plivátko. Světovým patentem je volitelná pneumatická opěrka hlavy Atlaxis.

Souprava hybrid je levoruká. 

V základním provedení je souprava vybavena:

  1. Vodní jednotkou s odnímatelným skleněným plivátkem otočným o 270°
  2. Asistenčím stolkem pro dvě odsávácí hadice a další nástroj
  3. Modulem světelné turbíny, modulem světelného bezuhlíkového mikromotoru STERN WEBER i-XS4 ( 100 - 40.000 ot/ min - 5,3Ncm)
  4. Křeslem STERN 320P s patentovanou opěrkou hlavy ATLAXIS a pohybem LIDING.  Nosnost až 190 kg.
  5. Multifunkčním ovládacím pedálem s joystickem
  6. Operační lampou VENUS LED MCT s intenzitou světla 5 - 50.000 Lux, programem pro kompozita a možností nastavení barevné teploty

Pro více informací o vybavení klikněte na výbava, nebo na podtržená slovaV případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!