Zubní souprava S 320 TR


Vysoce spolehlivá digitální stacionární souprava. Vybavení lékařského stolku je možné šesti volitelnými nástroji pro horní vedení hadic Continental, spodní vedení hadic International a boční stolek Side Delivery. Doktorské stolky je vybaven barevným dotykovým displejem s komunikací v češtině. Jeho prostřednictvím lékař ovládá a nastavuje funkce soupravy a jednotlivých nástrojů.


Vnitřní pamět soupravy umožňuje 4 operáterům individuální nastavení. Souprava je vybavena vnitřním počítačem s autodiagnostikou a zásuvkou USB. Lékařský stolek je umístěn na samovyvažovacím rameni s pneumatickou brzdou. Na vodní jednotce je odnímatelné, volitelně motorizované plivátko. Světovým patentem je volitelná pneumatická opěrka hlavy Atlaxis.

Souprava hybrid je levoruká.

V základním provedení je souprava vybavena:

  1. Vodní jednotkou s odnímatelným skleněným plivátkem otočným o 270°
  2. Asistenčím stolkem pro dvě odsávácí hadice a další nástroj
  3. Modulem světelné turbíny, modulem světelného bezúhlikového mikromotoru STERN WEBER i-XR4 ( 100 - 40.000 ot/ min - 4Ncm) s kontrolou torze a endo funkcemi.
  4. Křeslem STERN 320P s univerzální opěrkou hlavy s nosností až 190 kg.
  5. Multifunkčním ovládacím pedálem s joystickem
  6. Operační lampou VENUS PLUS (s intenzitou světla 8 -35.000 lux)

Pro více informací o vybavení klikněte na výbava, nebo na podtržená slovaV případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!