OPG Hyperion X5 3D

Hyperion X5 je vítězem ceny za design reddot 2015

Existuje snad lepší způsob jak uvést nový výrobek na trh? 
Zachyťte každý detail s technologií 3D a rozšte váš pohled do třetího rozměru. S 3D technolgogií můžete posoudit všechny body diagnostiky mnohem učiněji, než s tradičními panoramatickými snímky.

K OPG Hyperion X5 3D patří vysoká praktičnost a maximální pracovní benefity.

Dospělý chrup ve 3D:

Přesné vyšetřování obou pater chrupu (včetně třetích molárních kořenů) a okolních anatomických rysů je použitelné pro spávnou diagnostiku a určení přesné léčby. Na rozdíl od 2D, 3D rtg umožňuje individuální umisťování.FOV 10x10cm s perfektími detaily  80 u

Lokální analýza ve 3D:

Diagnostiku lze provézt do vetší hloubky, než - li u provedení 2D.

Studie 


Představujeme Vám NEJMENŠÍ panoramatický RTG na světě.

Umístíte ho jednoduše do jakékoliv ordinace instalací přímo na zeď. Vše co potřebujete je malá část jedné stěny. Díky příjemnému designu splyne s vaší ordinací a nepůsobí rušivým dojmem. Obsluha je jednoduchá a velmi intuitivní.  Hyperion X5 MyRay nabízí tak, aby se spojila kvalita obrazu a rychlost, čímž zvyšujete hodnotu svého času a práce.

Co nabízí:

- multifokální OPG- MRT technologii (Morfologie Recognition Technology) měří morfologii pacienta a dle těchto hodnost nastaví sám parametry skenu

- virtuální ovládací panel : prostřednictvím vašeho tabletu (iPad,Win)

- jednoduchý přístup i pro vozíčkáře

- 18 diagnostických režimů: QuickPan ; MultiPAN ; Ortogonální bitewing atd.

- software iRYS pro správu snímků, funkce DICOM- ethernet propojení- stand-by režim pro rychlou práci a úsporu energií V případě dalších kontaktů nás neváhejte kontaktovat!