OPG HYPERION X9

Hyperion X9 je vítězem ceny za design reddot 2013

Existuje snad lepší způsob jak uvést nový výrobek na trh? 
OPG HYPERION X9 naše firma také nabízí v podobě:

  1.  OPG Hyperion X9 CEPH - za pomocí kefalostatu umožní lékaři zhotovit boční snímek obličeje
  2. OPG Hyperion X9 READY  - RTG zařízení s přípravou na 3D provedení
  3. OPG Hyperion X9 CBCT - 3D provedení  RTG. Více info v odkazu

Je nejmodernější OPG rentgen modulární koncepce, která umožňuje zhotovování všech druhů snímků od 2D panoramatického přes cefalometrické vyšetření až po 3D ConeBeam obličeje. 3v1

Hybridní řešení

Hyperion je konstruován na integrované multifunkční platformě, která dovoluje i kdykoliv v budoucnu přístroj rozšiřovat z OPG přístroje na plnohodnotný CBCT. A to vše s minimálním časovým zatížením vaší ordinace a s vynikajícím poměrem cena/výkon. 

Nová X9 aplikace pro tablet Apple iPad.


Možnost věrného snímání plných zubních oblouků

Zatím co malé zorné pole je vhodné pro lokalizovanou diagnostiku, objemové snímání plného oblouku běžného dospělého chrupu je technicky možné jen s vhodným zorným polem. V reálných klinických podmínkách jakékoliv snímání se zorným polem menšího průměru než 10 cm by nezahrnovalo plný oblouk, a to s velkým rizikem, že některé údaje budou stále chybět. Pro tento jednoduchý, přesto prvořadý důvod, HYPERION X9 snímá s průměrem zorného pole 11 cm.

iRYS nejlepší klinický software v oboru

Zpracování s vysokou rychlostí, víceúrovňové uživatelské rozhraní, simulace implantátů s předdefinovanými šablonami, exportovatelná data ve formátu DICOM, kompatibilita se softwarem třetích stran a především podpůrné prostředí softwaru, které váš život velmi usnadňuje. 

Adaptivní rozhraní

Se softwarem iRYS si mohou zákazníci zvolit mezi různými rozhraními podle jejich profesionálních potřeb. To se může pohybovat od orální a maxilofaciální chirurgie pro zubní chirurgy po specifičtější potřeby rentgenologů. Ať jsou vaše požadavky jakékoliv, rozhraní se přizpůsobí vaší specializaci. 

Plánování implantátů

Přesné údaje, včetně hustoty kosti, polohy mandibulárního kanálu a virtuálních modelů implantátů učiní z implantátové chirurgie rychlejší proces. 

Předdefinované ŠABLONY

Široký výběr modelů implantátů bude pomáhat při simulaci ve fázi plánování implantátů. Můžete si také vytvořit své vlastní modely na míru, pokud nejsou zahrnuty v dostupných knihovnách. 

Kompatibilita s třetími stranami

Všechny soubory jsou kompatibilní se softwarem třetích stran, protože data jsou exportována ve standardním formátu DICOM. Údaje byly uznány všemi hlavními a nejčastěji používanými systémy implantátů třetích stran. 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat!